Вітаю вас дорогий читач блогу!
Сьогодні я хочу розповісти вам про 10 основних проблем, з якими зіштовхуються новачки в інфобізнесі. І поділитися своїми порадами, як можна вирішити ці проблеми.
Якщо ви новачок, то для вас ця інформація буде дуже корисна.
Давайте почнемо з першої проблеми.
Проблема №1. Інформаційне перевантаження
Суть першої проблеми
Як тільки новачок приходить в інтернет і починає цікавитись інфобізнесом, на нього звалюється ціла купа різної інформації.
Цей невичерпний інформаційний потік створює кашу в голові новачка. Він не розуміє, що саме йому робити і за що братися в першу чергу.
Йому здається, що для того щоб займатися інфобізнесом, йому треба все знати. І він починає тонами поглинати інформацію, щоб у всьому розібратися. Внаслідок чого застряє у інформаційній безодні, так і не перейшовши до практики.
А когось із новачків просто лякає цей океан знань і вони кидають інфобізнес, так і не почавши ним займатися.
Яке рішення цієї проблеми?
А рішення таке: почати інфобізнес з простих базових речей.
Вибрати якусь просту схему побудови інфобізнесу і почати її реалізацію на практиці. А потім вже поступово все ускладнювати і доповнювати.
Наприклад, ось вам 2 прості класичні схеми побудови інфобізнесу.
Схема №1. Від Азамата Ушанова
- Створити просту воронку продажів для збору бази підписників.
- Освоїти 1 канал залучення платного трафіку і за допомогою нього приводити людей в свою воронку.
- Збирати підписників і регулярно підтримувати зв'язок з ними через розсилку і корисний контент.
- Регулярно робити підписникам платні пропозиції (своїх або партнерських інфопродктів).
Схема №2. Від Євгена Попова
- Створити свою платформу (наприклад, блог).
- Почати наповнювати її контентом (оптимізованим під пошукові системи).
- Створити просту воронку продажів і направити на неї трафік зі своєї платформи.
- Збирати підписників і регулярно підтримувати зв'язок з ними через розсилку і свою платформу.
- Регулярно робити підписникам платні пропозиції.
Коли у вас є фундамент, то можна поступово зводити на ньому стіни. Тобто створювати більш складні воронки продажів. Навчитися робити запуски платних інфопродуктів. Підключити більше каналів трафіку. Завести аккаунти в багатьох різних соціальних мережах.
Запам'ятайте 1 просту істину: вам не потрібно знати все, щоб розпочати інфобізнес.
Почніть з простих речей, а потім вже поступово навчайтесь новому і вдосконалюйте свій інфобізнес. Так ви не будете відчувати інформаційного перевантаження.
Проблема №2. Нестача грошей
Суть другої проблеми
Багато новачків не можуть повноцінно займатися інфобізнесом, тому що у них не вистачає на це коштів.
Адже їм потрібно оплачувати багато різних допоміжних сервісів і послуг. Причому деякі сервіси вимагають регулярних інвестицій.
Крім того, потрібно постійно навчатися, щоб бути в тренді. А якісне навчання коштує хороших грошей.
Я вже мовчу про платну рекламу. Це прірва, в яку можна спустити купу грошей, так і не отримавши очікуваний результат.
Як же вирішити проблему з нестачею коштів в інфобізнесі?
Перше, що ви повинні зрозуміти прямо зараз і добре запам’ятати: в інфобізнесі без вкладень просто ніяк.
Інфобізнес — це бізнес. І він, як і будь-який інший бізнес, потребує вкладень.
Але фішка інфобізнесу в тому, що вам не потрібно величезних сум грошей, щоб їм займатися.
Візьмемо для прикладу інструменти. В інфобізнесі є безліч інструментів, які вимагають зовсім малих вкладень, або не вимагають їх взагалі. І ви можете використовувати їх на старті.
Щодо послуг. Якщо у вас немає зайвих грошей, то спочатку вам доведеться все робити самостійно своїми руками. Або знайти людей з потрібними навичками і об'єднатися з ними в одну команду.
Що стосується навчання. В інтернеті є купа навчальних матеріалів, що знаходяться у вільному доступі. І ви можете їх вивчати. Крім того, у багатьох топових експертів є дешеві але дуже цінні інфопродукти (наприклад, книжки).
Щодо реклами. В інфобізнесі є 2 основні валюти: час та гроші. Якщо ви не готові інвестувати гроші в рекламу, то вам доведеться компенсувати це своїм часом.
В такому разі, вам потрібно буде витратити багато часу на створення безкоштовного цінного контенту, за допомогою якого ви будете отримувати безкоштовний трафік.
Ви повинні бути всюди (в різних соціальних мережах, на Ютубі) і вас повинно бути багато (багато вашого цінного контенту). Тоді вас помітять і до вас прийдуть.
Давайте підведемо підсумки.
Якщо ви новачок і у вас мало грошей, вам потрібно:
— робити все своїми руками;
— використовувати безкоштовні і дешеві інструменти на старті;
— шукати безкоштовні і дешеві (але якісні) інфопродукти хороших експертів і вивчати їх, щоб постійно бути в тренді;
— бути “плодовитим” і створювати багато безкоштовного корисного контенту на різних платформах, щоб компенсувати відсутність або малу кількість платного трафіку.
Проблема №3. Брак часу
Суть третьої проблеми
Більшість новачків, які приходять в інфобізнес або працюють на найманій роботі, або ж займаються фрілансом.
І доки інфобізнес не почне приносити їм нормальний прибуток, вони не можуть залишити основну роботу або фріланс. Так як їм просто не будет на що жити.
Тому у них виникає проблема з браком часу. Адже робота і фріланс віднімають велику кількість часу і сил. І на інфобізнес майже нічого не залишається.
Де ж брати час на інфобізнес?
Ось моя перша рекомендація: у вас повинна бути проста зрозуміла схема, за якою ви будете будувати свій інфобізнес. І ви повинні на старті суворо дотримуватися цієї схеми.
Тоді ви не будете відволікатися на різні непотрібні речі і витрачати час марно. Тоді у вас буде невеликий набір дій, які реально виконати, навіть якщо ви дуже зайнята людина.
Друга рекомендація — це планування. Воно теж добре допомагає з браком часу.
Вам треба створити для свого інфобізнесу план дій на рік, на кожен місяць і на кожен тиждень.
Скільки нових інфопродуктів ви плануєте випустити за рік? Скільки акцій і розпродажів ви будете проводити за рік і в які конкретно місяці? Скільки разів на тиждень ви будете випускати новий контент і робити розсилку по базі підписників? Все це повинно бути у вашому плані.
Ви повинні вписати інфобізнес у своє повсякденне життя і визначити, в які дні і що конкретно ви будете робити, з урахуванням вашого робочого тижню.
Ще я рекомендую вам визначити ключові завдання в вашому інфобізнесі. І розбити ці завдання на дрібніші підзадачі, котрі потребують на виконання від 30 до 40 хвилин. І кожен день виконувати по 1 підзадачі.
Певен, що ви знайдете 30-40 хвилин вільного часу для свого інфобізнесу.
І ось вам ще кілька корисних рекомендацій, як боротися з браком часу.
Я вам вже казав, що в інфобізнесі є 2 основні валюти – це час і гроші. Одна компенсує іншу. Нестачу коштів можна компенсувати часом, а брак часу — грошима.
Тому якщо у вас мало вільного часу, але є гроші, то ви повинні навчитися робити багато речей в інфобізнесі чужими руками. Платити іншим людям, щоб вони робили щось замість вас і це б давало вам змогу економити свій час.
Ще один секрет економії часу — це автоматизація. Ви повинні намагатися автоматизувати по максимуму ті процеси, які можна автоматизувати.
І запам’ятайте: ніколи не буде вдалішого часу, ніж зараз.
Проблема №4. Немає експертності
Суть четвертої проблеми
Для того щоб побудувати повноцінний інфобізнес, ви повинні бути експертом в якійсь темі. Щоб ви могли навчати цьому ремеслу інших людей і доводити їх до певного результату. Адже люди довіряють експертам і хочуть купувати саме у них.
Та проблема в тому, що у багатьох новачків, які приходять в інфобізнес немає експертності. І вони не знають чому навчати інших людей і до якого результату їх вести.
Через відсутність експертності вони не можуть створити свої повноцінні інфопродукти і продавати їх.
Вони хочуть займатися інфобізнесом, але не можуть.
Що ж робити в такому разі і як вирішити цю проблему?
Особисто я бачу 3 рішення цієї проблеми. І зараз розповім вам про них.
По-перше, ви повинні зрозуміти, що ніхто не народився експертом. Тому перший шлях вирішення цієї проблеми — це стати учнем, вчитися і поступово набувати експертності.
Другий шлях — почати інфобізнес без експертності за допомогою партнерських інфопродуктів. Тобто заробляти на продажі знань інших людей.
Наприклад, ви можете вибрати якусь тему, в якій хочете досягти певний результат: позбутися зайвої ваги, накачати прес, навчитися малювати олівцем, вивчити англійську мову і т.д.
Знайти експерта, який навчає тому, як досягти цей результат.
У цього експерта обов'язково повинна бути партнерська програма, щоб ви могли потім на ній заробляти.
Потім пройти навчання у цього експерта і досягти бажаний результат. І після цього ділитися своїм кейсом і рекомендувати інфопродукти цієї людини по своїм партнерським посиланням.
Згодом ви можете поставити собі нову задачу в своїй темі. Досягти її через навчання у іншого експерта. І після цього рекламувати свій новий кейс і новий партнерський інфопродукт по своєму партнерському посиланню.
Так ви зможете на практиці набувати експертності і заробляти гроші одночасно.
Третій шлях — розібратися з внутрішньою кухнею інфобізнесу, стати продюсером і продюсувати інших експертів.
В такому випадку ви не будете навчати людей. Ви будете знаходити експерта в якійсь темі. Запаковувати його знання, просувати і продавати їх в інтернеті. Та отримувати за це гроші. А експерт вже будет працювати з учнями і навчати їх. І отримувати від вас частину прибутку.
До речі, більш детально як запустити інфобізнес в якості експерта, продюсера і партнера я розповів в цій статті.
Проблема №5. Немає технічних навичок
Суть п'ятої проблеми
В інфобізнесі новачку доводиться самостійно виконувати безліч задач. Наприклад, створювати інфопродукти і оформлювати їх. Створювати сайт і різні веб сторінки для інтернет бізнесу. Робити воронки продажів. Проводити вебінари. Налаштовувати рекламу.
Всі ці задачі потребують від нього різних технічних навичок.
Якщо цих навичок не буде, то або задачі не будуть виконуватися. Або ж все буде виконуватися дуже не якісно і виглядати жахливо.
Що ж робити з цією проблемою і як її вирішити?
Тут я знову пропоную вам 3 шляхи вирішення цієї проблеми.
Перший шлях — навчитися все робити самостійно.
Мінус цього шляху в тому, що на старті вам доведеться добре попітніти і витратити величезну кількість часу, щоб у всьому розібратися.
Плюс у тому, що коли ви в цьому розберетеся, то зможете дуже швидко закривати будь-які завдання в інфобізнесі і не витрачати на це зайві гроші.
Крім того, ви зможете закривати ці завдання іншим людям за гроші. Або навіть стати продюсером, продюсувати інших експертів та заробляти на цьому хороші гроші.
Другий шлях актуальний, якщо у вас є можливість вкладати гроші у свій інфобізнес на старті.
В такому випадку ви можете сфокусуватися по-максимуму на своїх головних компетенціях і виконувати самостійно тільки ті завдання, які вимагають ваших компетенцій. А решту завдань делегувати іншим людям за гроші.
Мінус цього шляху в тому, що вам доведеться витрачати свої гроші. А ще ви не зможете максимально швидко виконувати різні завдання, тому що спершу їх треба буде доручити іншій людині.
Плюс в тому, що ви не будете відволікатися на купу різних справ. І зможете максимально сфокусуватися на своїх головних компетенціях. А значить стати більш крутим експертом в своїй темі.
Третій шлях — це знайти собі продюсера, який буде відповідати за внутрішню кухню і технічні моменти. А самому сфокусуватися на прокачці своєї експертності.
Мінус в тому, що хороший продюсер буде забирати собі до 80% прибутку.
Плюс у тому, що ви зможете витрачати свій час на прокачку своєї експертності та навчання учнів. Тобто займатися лише тим, що вам подобається.
Як бачите, кожен шлях по-своєму хороший. І має як свої плюси, так і свої мінуси. Тому який саме шлях вибрати вирішувати лише вам.
Проблема №6. Немає бази підписників
Суть шостої проблеми
Ідеальна картина інфобізнесу виглядає приблизно так: ти відправляєш одного або декілька листів своїм підписникам, рекомендуєш їм купити якийсь платний інфопродукт, і за 1-2 дні робиш багато продажів і заробляєш купу грошей.
Чим більше у тебе база, тим більше продажів ти можеш здійснити і тим більше грошей заробити.
У досвідчених інфобізнесменів є великі бази підписників і вони легко можуть втілити цю картину в життя.
А ось у новачків бази немає і вони не можуть так зробити.
Що ж робити новачку, якщо в нього немає бази підписників?
По-перше, вам треба зрозуміти, що будь-який досвідчений інфобізнесмен, у якого є велика база підписників, теж колись був новачком. І у нього теж не було підписників. Він просто в якийсь момент прийняв рішення і почав їх збирати.
Особисто я бачу 2 підходи до збору бази підписників.
Перший підхід — це сприймати збір бази як інвестицію.
Вам потрібно інвестувати або свій час, або свої гроші. Або і те, і інше.
Спершу вам треба створити хоча б найпростішу воронку продажів, в якій ви будете пропонувати якусь цінність в обмін на підписку. Ну а далі почати залучати на неї зацікавлених людей.
Ви будете витрачати час, або гроші, щоб залучити людей в свою воронку. Або і час і гроші одночасно.
При цьому ви не чекаєте віддачу одразу, а працюєте задля майбутнього. Ви інвестуєте в майбутній прибуток. Збираєте базу і будуєте з нею довіру. Та поступово починаєте робити їм вже платні пропозиції і заробляти гроші.
Другий підхід — це прикласти максимум зусиль на старті, щоб створити беззбиткову воронку продажів. З її допомогою ви зможете збирати підписників і не витрачати зайві кошти.
Ви умовно будете вкладати в рекламу 1$ і заробляти на виході 2$. Потім ці 2$ ви зможете знову вкласти в рекламу і заробити вже 4$
Ваша воронка окупатиме вкладення в рекламу і буде збирати вам базу підписників.
Ідея в тому, що ви створюєте воронку продажів, в якій продається 1 або декілька платних інфопродуктів. Далі залучаєте на неї платний трафік. І тестуєте свою воронку.
Якщо на виході воронка приносить вам більше коштів, ніж ви витратили на рекламу, значить все добре. У вас є беззбиткова воронка.
Якщо ні, то вам треба допрацьовувати свою воронку, поки вона не вийде в плюс.
Проблема №7. Немає популярності
Суть сьомої проблеми
Коли ти популярна людина, то навколо тебе збирається велика аудиторія. І тобі не важко перетворити цю аудиторію в підписників і клієнтів. Тому що для цих людей ти являєшся авторитетом.
Популярність надає тобі цей авторитет на ринку. Популярність дає тобі величезну перевагу в бізнесі.
Та, нажаль, у новачків цієї переваги немає. Їх мало хто знає. Їм мало хто довіряє. І відповідно мало хто в них щось купує.
Як бути з цією проблемою новачку?
Зараз я не буду вчити вас тому, як стати мега популярним. Тому що я сам не являюсь такою людиною.
Але я дам вам кілька корисних порад, котрі допоможуть вам з цією проблемою.
Спершу я хочу донести до вас 1 дуже важливу думку. Щоб заробляти багато грошей в інфобізнесі не обовязково бути мега популярним. Достатньо бути популярним у вузькій темі і для певного кола людей.
Зараз поясню.
Щоб стати популярним в великій ніші, потрібно стати в ній одним із кращих. І не просто стати, а ще й гучно про це всім заявити. Це досить складно.
Набагато простіше стати номер 1 в якійсь більш вузькій темі і заявити про це. В такому випадку вас буде знати набагато менше людей, але для цих людей ви будете авторитетом.
Крім того, ви зможете брати за свої продукти і послуги набагато більше грошей. Тому що ви будете вирішувати конкретну проблему конкретних людей.
Ось, що я вам пропоную зробити.
У вас є якась тема, по якій ви будуєте свій інфобізнес. Вам потрібно заглибитися в цю тему, вибрати в ній вужчу підтему і стати в ній профі.
А ще вибрати певну аудиторію, якій ви будете допомагати вирішувати проблеми в цій підтемі. І навчитися вирішувати самі гострі проблеми цієї аудиторії.
При цьому ця аудиторія має бути платоспроможною, якщо ви хочете нормально заробляти.
Далі вам потрібно почати створювати багато корисного контенту в інтернеті по цій підтеми та позиціонувати себе в ній топовим експертом. Якщо ви робитимете це на регулярній основі, то через деякий час ви станете популярним для певної групи людей.
Та головна фішка в тому, що для них ви будете авторитетом і зможете брати за свої продукти і послуги хороші гроші.
Плюс ваше особисте життя сильно не постраждає. Так як ви не будете мега популярним, то не буде мега багато уваги до вас натовпу.
Проблема №8. Немає наставника
Суть восьмої проблеми
Один із найпростіших і найефективніших способів досягти певного результату — це знайти людину, яка вже досягла цього результату і слідувати її інструкціям як досягти цього результату.
Коли в тебе є наставник, тобі набагато простіше будувати і розвивати інфобізнес. Тому що він підказує тобі які дії треба робити. Він направляє тебе, коли ти збився з курсу. Він допомагає вирішувати проблеми і уникати непотрібних помилок.
Проблема в тому, що більшість новачків не мають наставників. І їм доводиться підкорювати перші вершини інфобізнесу самостійно без провідника.
В результаті, вони роблять багато непотрібних дій. Здійснюють купу непотрібних помилок на старті. І досягають результат набагато повільніше і проблематичніше.
А багато хто сходить з цього шляху на старті, так і не досягнувши бажаного результату.
Як будувати і розвивати інфобізнес якщо у тебе немає наставника?
Я сам стартував в інфобізнесі без наставника. У результаті чого, мені довелося знатно поблукати в лабіринтах інфобізнесу, зробити безліч помилок і набити купу гуль.
Зараз, дивлячись з висоти накопиченого досвіду, я розумію, що якби у мене був досвідчений наставник на старті, то мій шлях був би набагато простіший, а результати набагато більшими.
Тому якщо у вас зараз немає наставника, то я раджу вам знайти його.
Наставника шукайте серед тих людей, які вже є успішними в вашій темі.
Скоріше за все, ці люди не захочуть стати вашими наставниками просто так. Тому що наставництво потребує багато часу. І експерти не готові витрачати його просто так на незнайому людину.
Та багато з них можуть стати вашим наставником за гроші.
І тут виникає ще 1 серйозна проблема: особисте наставництво коштує багато грошей.
Якщо ж ви можете собі дозволити особисте наставництво, то вибирайте його. Це найшвидший шлях до бажаного результату у вибраній темі. Ви інвестуєте багато грошей на старті, але заощаджуєте багато сил, грошей та часу потім.
Якщо ви із тих людей, які не можуть собі дозволити особисте наставництво, тоді ось вам доречна порада.
У мого книжного наставника Рассела Брансон є одна дуже показова історія. Він мав клієнта, який не міг собі дозволити наставництво Рассела. Тому що його бізнес приносив йому занадто мало грошей.
Потім цей клієнт прочитав книгу Рассела “Секрети Доткомів”. Запустив з її допомогою вебінарну воронку продажів. І за 5 місяців заробив мільйон доларів.
Після цього він заплатив 25000 доларів, щоб записатися в наставництво до Рассела. Так він хотів віддячити Рассела Брансона за ті цінні знання, які він отримав в його книзі.
Для чого я вам це розповів?
У багатьох експертів крім особистого наставництва є лінійка інфопродуктів різної цінової категорії (так звані сходи цінності).
Ви можете почати своє навчання з їх дешевих інфопродуктів. Особисто мені дуже подобаються книги. Ціна маленька, а концентрація користі просто зашкалює.
І якщо ви побачите, що ці інфопродукти приносять вам користь, то рухатися вверх по сходам цінності цього експерта і купувати більш дорогі інфопродукти. Кожний новий продукт буде новою вершиною у вашому розвитку. І поступово ви дістанетесь до самої високої вершини — особистого наставництва.
Проблема №9. Новачки не встигають за новими трендами
Суть дев’ятої проблеми
Ми живемо в такий час, що постійно з'являються якісь нові тренди. В інфобізнесі відбувається те ж саме.
Наприклад, спочатку інфобізнесмени використовували звичайні емейл воронки продажів. Потім з'явилися воронки у Вконтакті і в Фейсбуці. Потім воронки в Телеграмі. А буквально недавно вже стали популярними воронки в Інстаграмі.
Спочатку були звичайні вебінари. Потім з'явилися автовебінари. Зараз вже є вебінарні марафони і автомарафони.
А соціальних мереж скільки: Вконтакті, Фейсбук, Ютуб, Інстаграм, Тік Ток. І я перечислив тільки частину тих, які на слуху.
З одного боку це добре, тому що у нас (інтернет підприємців) з'являється багато інструментів для розвитку нашого бізнесу.
Але з іншого боку це погано, особливо коли ти новачок. Тому що ти не встигаєш за всіми цими трендами.
Ти намагаєшся вхопитися за все, але не встигаєш ніде. І в результаті тільки витрачаєш купу часу та сил, але так і не отримуєш від всього цього користь.
Як новачку встигати за новими трендами щоб отримувати з них максимум користі?
Перше, що ви повинні зрозуміти: нові тренди — це підсилювачі бізнесу, але не його замінники.
Якщо у вас не буде міцного фундаменту в інфобізнесі, то вам нічого буде підсилювати за допомогою цих трендів.
Міцний фундамент складається з 3 частин:
- Сильного офферу.
- Системи продажів для збору підписників і продажі вашого офферу.
- Системної роботи з базою підписників.
Сильний оффер
Оффер — це те, що ви будете продавати людям. Без сильного офферу ви не зможете заробляти нормальні гроші в інтернеті.
Щоб створити сильний оффер, ви повинні розуміти до якого кінцевого результату ви будете вести свою аудиторію. Адже ваш оффер буде допомагати людям досягти цей результат.
А ще він повинен бути дуже цінним і виділятися на фоні конкурентів.
Система продажів
Система продажів — це система, за допомогою якої ви будете продавати свій оффер.
Продажі “влоб” зараз дуже погано працюють. Тому вам потрібно створити одну або декілька воронок продажів, за допомогою яких ви будете збирати підписників і продавати їм свій оффер. Це і буде ваша система продажів.
Ви повинні запустити воронку. Протестувати її на практиці. І внести необхідні корективи. Тому що більшість воронок продажів не спрацьовують з першого разу.
Системна робота з базою підписників
Більшість підписників не куплять одразу ваш платний оффер, яким би крутим він не був. Але вони можуть купити його пізніше, якщо ви будете регулярно підтримувати з ними зв'язок через корисний контент.
Тому якщо ви не працюватимете з базою, ви недоотримаєте величезний прибуток.
Ви повинні системно спілкуватися з підписниками через корисний контент і постійно нагадувати їм про те, що у вас можна купити за гроші.
Якщо ви новачок, то я раджу вам, перш ніж хапатися за нові тренди, сфокусуватися на створенні міцного фундаменту.
Створити сильний оффер, який буде допомагати людям досягти певного результату.
Зробити систему продажів, яка буде збирати вам підписників і продавати ваш оффер.
І навчитися працювати з базою підписників, щоб ті люди, які не купили ваш оффер одразу, купили його потім.
Коли у вас буде міцний фундамент, тоді вже можна поступово впроваджувати нові тренди і підсилювати те, що вже працює. Тільки так ви зможете отримати максимальну користь від нових трендів і наздогнати їх.
Проблема №10. Перфекціонізм
Суть десятої проблеми
Справа в тому, що перфекціонізм заважає новачкам діяти. Діяти швидко. А це дуже важливо в бізнесі.
Адже, по суті, бізнес – це постійне тестування нових ідей. І чим швидше ти будеш їх тестувати, тим швидше знайдеш правильні рішення.
У погоні за ідеальним, новачки лишають себе можливості швидко тестувати свої ідеї. Внаслідок чого, вони програють не ідеальним але спритним.
Перфекціонізм вбиває швидкість. А швидкість — це один з ключових факторів в бізнесі в наш час.
Як же боротися з перфекціонізмом і чи треба взагалі з ним боротися?
По-перше, я не рекомендую вам переходити від крайності в крайність і робити відверте “лайно”.
Я підтримую перфекціонізм, але в розумних межах. Я за здоровий перфекціонізм. Це означає робити максимально добре, як можеш, але не забувати про кінцевий результат і час.
Тобто, у вас обов'язково повинні бути суворі дедлайни (кінцеві сроки) і ви повинні їх дотримуватися.
Запам'ятайте: будь-який випущений інфопродукт кращий за ідеальний невипущений. Будь-яка запущена воронка продажів краще за ідеальну не запущену.
В інфобізнесі вам треба навчитися швидко тестувати свої ідеї. Щоб швидко відсіяти ті, які не працюють. А ось до того, що спрацювало, вже можна прикласти свій перфекціонізм і доводити це до досконалості.
Захотіли створити інфопродукт — зробіть його хоча б на трійку, але швидко. І якщо ви побачите, що людям він подобається, тоді можна випустити другу версію цього інфопродукту і зробити її вже на п'ятірку.
P. S. До речі ви вже читали мою книгу “Реактивний старт в інфобізнесі. Перезавантаження”?
Раджу прочитати. Отримати безкоштовно книгу можна тут: https://dimadreval.com/kniga-rsvi
Сподіваюсь, що моя стаття була для вас корисною і допомогла вам вирішити вашу проблему. Або хоча б наштовхнула вас на правильну думку.
Чекаю ваші коментарі в знак вдячності. Питання теж пишіть в коментарях і я постараюсь на них відповісти.
Гарного вам дня і чудового настрою!