10 популярних помилок, які допускає багато людей в інфобізнесі

Привіт дорогий читач блогу!

В інфобізнесі успіхів досягають не ті люди, які не допускають помилок. Бо, як правило, такі люди майже нічого не роблять. А ті люди, які вміють виправляти свої помилки. 

Сьогодні я розповім вам про 10 популярних помилок, які допускає багато людей в інфобізнесі. Щоб ви знали про них і могли їх виправити. 

Тож давайте почнемо з першої помилки. 

Помилка №1, яку допускають в інфобізнесі 

Помилка №1 заключається в тому, що люди весь свій фокус уваги приділяють якійсь одній платформі. 

Наприклад, створюють Інстаграм аккаунт і всю свою увагу направляють на цей аккаунт. І весь їх бізнес залежить від цього аккаунту. 

Це добре, коли люди фокусуються на чомусь одному. Але проблема в тому, що якщо з їхнім аккаунтом щось станеться, то у них вже не буде бізнесу. Якщо Інстаграм заблокує їх аккаунт, то їх бізнес перестане існувати. 

Що я раджу вам робити? 

  1. Перенаправляти весь свій трафік зі свого основного аккаунту в одну зі своїх воронок продажів. Щоб воронка перетворювала цей трафік в базу підписників (в ваш актив, який залишиться з вами надовго). 
  2. Створити якусь додаткову платформу (наприклад, телеграм канал). І частину своєї аудиторії з основної платформи направляти на цю платформу. Щоб у вас ще збиралась своя аудиторія на цій платформі. 
  3. Створювати з часом додаткові платформи і збирати аудиторію там. Наприклад, створити ще додатково Ютуб канал і збирати аудиторію там. Щоб ваш бізнес не залежав від однієї платформи. 

Що це вам дасть? 

Якщо у вас раптом заблокують ваш аккаунт в Інстаграмі, ви будете спокійні. Тому що будете знати, що у вас є додаткові платформи, є своя аудиторія і ви можете працювати з цією аудиторією та заробляти гроші. 

Тому скористайтесь моїми рекомендаціями, щоб у вашого інфобізнесу були запасні колеса. 

Помилка №2, яку допускають в інфобізнесі 

Помилка №2 заключається в тому, що люди більше уваги приділяють тактичним речам, а не стратегічним. 

Тобто шукають якісь інструменти, фішки, лайфхаки, які принесуть їм легкий і швидкий результат. 

Але проблема цих тактичних речей заключається в тому, що вони дуже швидко можуть втрачати свою актуальність. 

Стратегічні речі більш складні, вимагають більше часу і більше зусиль. Але в перспективі приносять куди кращі результати. 

Зараз приведу вам приклад тактичної і стратегічної речі, щоб ви зрозуміли про що йде мова. 

Тактична річ

Є такий інструмент — Instagram Reels. Ви можете викладати ці Instagram Reels і за допомогою цього інструмента отримувати безкоштовний трафік з Інстаграму. 

Але проблема в тому, що цей інструмент сьогодні працює, а завтра може перестати працювати. І ви перестанете отримувати безкоштовний трафік. 

Стратегічна річ

Це коли ви розумієте, що у вас сьогодні є класний інструмент, який приносить вам трафік. І вам треба цей трафік кудись направити. 

Тому ви створюєте воронку продажів і направляєте цей трафік в цю воронку. І ця воронка дає вам змогу збирати базу підписників і отримувати прибуток з цього трафіку. 

І фішка в тому, що навіть якщо інструмент (який приносив вам трафік) перестане працювати, у вас залишиться база підписників. І ви зможете працювати з цією базою і отримувати прибуток знову і знову. 

Ось в цьому сила стратегічних речей — вони залишаються актуальними ще дуже довгий час. 

До речі, у мене є “11 секретів інфобізнесу”, в яких я розповідаю тільки про стратегічні речі. 

Отримати безкоштовно ці секрети ви можете на цій сторінці: https://dimadreval.com/11secrets

Помилка №3, яку допускають в інфобізнесі 

Помилка №3 заключається в тому, що люди люблять все перебільшувати і доводити до крайності (всі або ніхто, все або нічого, зараз або ніколи). 

Наприклад, запустили платну рекламу в Фейсбуці. Витратили гроші. А результати отримали слабкі (або взагалі не отримали). 

І такі роблять висновки: 

  • реклама в Фейсбуці не працює; 
  • реклама в Фейсбуці не для мене;
  • реклама в Фейсбуці — це фігня; 
  • я не буду її більше використовувати. 

Або виклали пост в соціальних мережах і отримали декілька негативних коментарів. 

І роблять висновки: 

  • мій контент нікому не подобається; 
  • з моїм контентом все погано;
  • не буду більше створювати контент;
  • не буду займатися інфобізнесом взагалі. 

Підходьте до інфобізнесу з холодною головою і критичним мисленням! 

Тобто якщо ви запустили рекламу і вона не спрацювала, то значить ви ще не навчились добре налаштовувати цю рекламу. Навчіться це робити. Запустіть 30-40 рекламних кампаній і ви отримаєте куди кращі результати. 

Якщо під вашими постами є негативні коментарі, значить ви подобаєтесь не всім людям. І це нормально. Комусь подобаєтесь, а комусь — ні. 

Не перебільшуйте і не доводьте все до крайності. Не вийшло зараз, то вийде наступний раз. Не сподобалось одним, сподобається іншим. 

Помилка №4, яку допускають в інфобізнесі 

Помилка №4 заключається в тому, що люди нехтують платним навчанням і намагаються до всього прийти самостійно (все зробити самостійно). 

І у підсумку: вони витрачають дуже багато часу і зусиль, роблять багато непотрібних помилок та повільно рухаються до бажаних результатів. 

І ось що цікаво! 

Якби ви вперше стрибали з парашутом, то ви б не казали, що вам не потрібен платний інструктор. Що ви подивились декілька відео на Ютубі і зараз самостійно все зробите. 

Ви б пішли і заплатили інструктору. Щоб він розповів вам, що і як треба робити. І щоб він зробив перший стрибок разом з вами. 

Але в інфобізнесі люди думають:

  • що їм не потрібен інструктор; 
  • що їм не потрібне платне навчання; 
  • що вони впораються з усім самостійно.

І лише з часом до деяких із них приходять усвідомлення:

  1. Що краще заплатити гроші іншим людям, щоб вони розповіли тобі, що і як треба робити, і направили тебе туди, куди треба. 
  2. Що платне навчання — це найшвидший і найкращий спосіб як можна досягти бажаного результату без зайвих “заморочок”. 

Помилка №5, яку допускають в інфобізнесі 

Помилка №5 заключається в тому, що люди інвестують дуже мало грошей в свій інфобізнес (особливо на старті). 

Вони розмірковують так: спочатку я за рахунок своїх активних дій, свого часу, якихось безкоштовних тактик і інструментів виведу свій інфобізнес на хороший дохід. 

А потім буду брати зароблені гроші і вже інвестувати їх: в прокачку своєї експертності, в прокачку своїх інструментів, в платну рекламу, в прокачку маркетингу, продаж і т.д. 

Але так це не працює! 

Спочатку ви повинні інвестувати достатньо коштів в прокачку себе, в прокачку свого інфобізнесу, в прокачку свого маркетингу, в платну рекламу, в інструменти. А вже потім ви зможете отримувати від цього певну віддачу.  

І що цікаво! 

Коли люди відкривають якусь кафешку, то вони розуміють, що на старті їм треба вкласти певну суму грошей в свій бізнес (щоб арендувати приміщення, щоб закупити певне обладнання та продукти). І лише потім вони зможуть відбити свої інвестиції і вийти в плюс. 

В інфобізнесі ж люди хочуть якось обхитрити систему. Спочатку отримати, а потім вкласти. Але так це не працює. Спочатку сієш, а потім вже пожинаєш плоди. 

Помилка №6, яку допускають в інфобізнесі 

Помилка №6 заключається в тому, що люди дуже багато часу і уваги приділяють залученню нових клієнтів і мало часу і уваги приділяють роботі з існуючими клієнтами. 

Але фішка в тому, що продати щось існуючому клієнту в 5-10 разів легше, ніж продати щось людині, яка у вас нічого ще не купувала. 

Тобто якщо ви будете системно працювати з існуючими клієнтами, то зможете заробляти в рази більше грошей, ніж ви будете отримувати їх від нових клієнтів. 

Що значить системно працювати?

Тобто: 

  • регулярно з ними спілкуватися; 
  • регулярно надавати їм корисний тематичний контент;
  • регулярно створювати для них нові платні пропозиції;
  • регулярно робити їм ці платні пропозиції.

Помилка №7, яку допускають в інфобізнесі 

Помилка №7 заключається в тому, що люди тестують дуже мало гіпотез в інфобізнесі. 

І як наслідок, у них дуже мало потужних робочих зв'язок (або взагалі їх немає), які можуть давати прогнозовані результати. Які можна потім взяти, масштабувати і отримати ще більші результати.

Чим більше гіпотез ви будете тестувати в інфобізнесі, тим більше робочих зв’язок ви зможете знайти. Тобто тих дій, які будуть давати вам прогнозовані результати. 

І чим більше у вас буде таких робочих зв'язок, тим більших результатів ви у підсумку зможете досягати. Тому що ви будете знати, що якщо я зроблю ось це, то отримаю ось такий результат. Якщо я зроблю вдвоє більше, то отримаю в 2 рази кращий результат. 

І це дозволить вам масштабувати ваш бізнес і зростати ще більше.  

Помилка №8, яку допускають в інфобізнесі 

Помилка №8 заключається в тому, що люди дуже бояться невдач. 

І як наслідок: вони пробують дуже мало всього нового, роблять мало складних і незрозумілих речей, мало експериментують, мало ризикують, мало приймають викликів і випробувань в інфобізнесі. 

Але правда заключається в тому, що невдача — це ілюзія. Тому що ми самі інтерпретуємо певні події, обставини і результати як невдачу, або як частину нашого успіху. 

Якщо ви будете сприймати кожну подію, кожну обставину, кожен результат, як частину свого навчання, як певний крок, який вам треба зробити, щоб досягти кінцевий результат (досягти кінцевого успіху), то так це і буде. 

Тому не бійтеся пробувати щось нове! Не бійтеся робити якісь складні, незрозумілі речі! Не бійтеся кидати собі виклики! Не бійтеся експериментувати в інфобізнесі! Бо все це у підсумку наближає вас до вашого успіху. 

Помилка №9, яку допускають в інфобізнесі 

Помилка №9 заключається в тому, що люди дуже швидко здаються. 

Люди починають інфобізнес, щось роблять, стараються, вкладають якісь зусилля та гроші. А потім в якийсь момент вони бачать, що не отримали бажаний результат, розчаровуються в інфобізнесі і здаються. 

Але реалії такі, що інфобізнес — це не спрінт, а марафон. І частіше за все тут перемагають ті, хто грає в довгу. Класні результати отримують ті, хто грає в довгу. 

Так, в інфобізнесі є приклади людей, яким вдалося досягти класних результатів швидко. Але частіше за все, коли ви бачите класний результат, то за ним стоїть людина, яка приклала дуже багато зусиль, дуже багато часу і не здалася. 

А знаєте чим відрізняється переможець від програвшого? 

Переможець грає до тих пір, поки не виграє.

Помилка №10, яку допускають в інфобізнесі 

Помилка №10 заключається в тому, що люди дуже мало часу і уваги приділяють новим речам (новим інструментам, новим підходам, новим фішкам, новим тактикам). 

Так, в інфобізнесі більшість свого часу і уваги вам треба приділяти фундаментальним речам. Але хоча б 10-20% свого часу і своєї уваги вам треба приділяти новому. 

Бо це дозволить вам швидше отримувати певні результати, бути завжди в тренді, бути більш ефективним, більш продуктивним, розвивати себе і свій інфобізнес. 

Візьмемо для прикладу чат GPT. Поки багато людей не хочуть розбиратися як працює штучний інтелект, просунуті інфобізнесмени вже активно використовують цей інструмент в своєму інфобізнесі. 

І він допомагає їм:

  • генерувати ідеї для контенту, 
  • створювати контент, 
  • писати рекламні тексти, 
  • вирішувати купу різних бізнесових задач. 

І при цьому вони економлять свій час і свої гроші. 

Не треба нехтувати новим! Бо нове — це майбутнє! Якщо ви хочете щоб у вашого інфобізнесу було майбутнє, ви повинні бути відкритими до нового.

Тепер ви знаєте про всі ці 10 помилок і зможете з ними впоратися. 

Якщо ж у вас залишились якісь питання, то пишіть їх в коментарях до цієї статті. І я з радістю на них відповім. 

Дякую, що дочитали мою статтю до кінця. Бажаю вам гарного дня і чудового настрою. 

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: